x
ANDROİD SMART STİCK (İP TV HEDİYELİ)
ANDROİD SMART STİCK (İP TV HEDİYELİ)1 AY İP TV yayını denemeniz için BEDAVA ! + KABLOSUZ OPTİK MOUSE HEDİYE
Ürün Fiyatı: 320,00 TL
Havale Fiyatı297,60 TL (% 7 İndirimli)
Tek Çekim Fiyatı 304,00 TL
Taksitli Fiyatı320,00 TL
Kazanacağınız Parapuan : 640,00
  • Garanti6
  • Vakıfbank6
  • Axess6
  • Finansbank6
  • Advantage6
  • Paraf6
  • Maximum6
  • World6
 

İP TV SİSTEMİN TANIMANIZ İÇİN 2000 + KANALLI İP TV PAKETİ 1  AY HEDİYE OLARAK YÜKLENİP GÖNDERİLECEKTİR.

AYRICA PRATİK KULLANIM İÇİN KABLOSUZ OPTİK MOUSE HEDİYE OLARAK GÖNDERİLECEKTİR.

CİHAZINIZI OTURDUĞINIZ YERDEN KABLOSUZ MOUSE İLE RAHATÇA KONTROL EDİP KULLANABİLECEKSİNİZ.

GÜÇLÜ İŞLEMCİ MÜKEMMEL TASARIM  BİNLERCE ANDROİD UYGULAMALARI

GOLDMASTER SMART STİCK TE.

KAMPANYA 30 MART 2018 YE  KADAR GEÇERLİ VE STOKLARLA SINIRLIDIR.


Kolay bir şekilde sıradan televizyonunuzu akıllandırabileceğiniz SmartStick, kolay kullanımı ve ergonomik tasarımıyla iyi görünüyor. Diğer yandan özelleştirilmiş arabirim tasarımı ve uygulamaları ile kullanım şeklini çeşitlendirebilmesi başarılı. Performans konusunda ise çoğu uygumalamada fazlasıyla hızlı ve yeterli seviyede. internette dolaşmak, video izlemek ve hatta küçük çaplı eğlenceli oyunları oynamak için rahatlıkla kullanılabilir diye düşünüyoruz.

Kimler Almalı

Evindeki sıradan televizyona akıllı özellikler kazandırmak isteyen kullanıcılar SmartStick'i tercih edebilirler. Bu minik cihazı kullanarak oturma odanızdaki televizyonunuzu mini PC'ye dönüştürebilirsiniz.Evinizdeki sıradan televizyonu kolayca akıllandırmanız mümkün. Televizyonunuzun HDMI bağlantısına bağlayacağınız minik bir cihaz vasıtasıyla bunu halledebiliyorsunuz. Bunun örneklerini daha önce de görmüş ve hatta incelemiştik. Bu defa karşımıza GoldMaster yeni geliştirdiğiSmartStick HDM-218 Cutie isimli modeliyle geldi. Küçük bir aparattan oluşan SmartStick'i kolayca televizyonunuza bağlayarak TV'nizi akıllandırabiliyorsunuz. Dahası onu mini PC haline çevirebiliyorsunuz.

Özellikle ergonomisi ve kolay kullanımıyla ilgi çekici olan SmartStick, özelleştirilmiş bir arabirim de sunuyor. Peki, SmartStick arabirimi içinde ve teknik detayları arasında neler saklıyor; şimdi hep beraber öğrenelim.

Gayet minik ve hafif bir cihaz olan SmartStick, bilgisayarınızda kullandığınız bir USB bellek gibi HDMI bağlantısı ile televizyona bağlanıyor. Televizyona bağlar bağlamaz çalışmaya başlayan cihaz, birkaç saniye içinde arayüzüyle sizi selamlıyor. Özelleştirilmiş bir arabirimin sahibi olan SmartStick, böylece klasik Android arayüzünden sıyrılmış ve farklılık yaratmayı başarmış.

Özel arayüz yalnızca tasarım olarak şık görünmüyor, aynı zamanda kullanımı da kolaylaştırıyor. Peki, SmartStick'i nasıl kullanabiliyoruz? SmartStick'i TV'nize takıp çalıştırdıktan sonra elbette işletim sistemini kontrol edebilmek için bir klavye ve fare setine ihtiyacınız olacak. Hemen ucunda bir USB 2.0bağlantısı da bulunduran cihaz, böylece kablosuz klavye ve farenizi rahatlıkla çalıştırabilmenize olanak tanıyor. Klavye setinizin kablosuz alıcısını bu USB girişine takabiliyor ve oturma odanıza rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Android 4.2 işletim sistemiyle çalışan SmartStick, arabirim tasarımıyla tıpkıSmart TV'lerde karşılaştığımız gibi bir görünüm sergiliyor. Kutularda yer alan uygulamaları seçerek Facebook, Twitter ve diğer sosyal paylaşım sitelerine erişebilir, YouTube üzerinden video izleyebilir, Google Play üzerinden istediğiniz uygulamayı indirebilir veya internette dolaşabilirsiniz.

Kullanım kolaylığıyla oldukça beğendiğimiz SmartStick, üzerinde halihazırda sunduğu uygulamalarıyla da dikkat çekici olmayı başarmış. Froswire TVuygulamasını kullanarak online TV izleyebildiğiniz cihazda, GoldMaster özel mağazasına erişebileceğiniz bir uygulama da bulunuyor. Böylece GoldMaster mağazasında sunulan uygulamalara da erişebiliyorsunuz.

Peki, SmartStick'in teknik öğeleri arasında neler bulunuyor. 1.5 GHz'lik çift çekirdekli işlemci ile çalışan SmartStick, 1 GB belleğin ve 4 GB'lık dahili hafızanın sahibi. Üzerinde bulunan microSD kart girişi ile hafızayı 32 GB daha arttırabilmenizin mümkün olduğunu da söyleyelim.


Android 4.2.1
Çift Çekirdek
FULL HD HDMI 1.2
4 GB dahili hafıza
32 GB'a kadar micro SD kart desteği
USB çoklayıcı/Klavye/Mouse desteği
Esnek HDMI ile duvara yakın monitor / TV lere bile kolaylıkla takılabilme
Gelişmiş wifi özelliği ile eski tip dongle lara göre 3 kata daha fazla internet performansı.
Smart olmayan TVleri bile Smart özelliği katar.T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.