x
Devam eden kampanyalar


HEPSİDİJİTAL.COM DAN KISA YILIN KAMPANYASI
BU KAMPANYA İLE HERKES HD UYDU ALICISI SAHİBİ OLACAK !
100 TL ALIŞVERİŞ YAPIN HD UYDU ALICISINI 120 TL YERİNE 29 TL YE ANINDA ALIN.

KIŞA ŞİMDİDEN HAZIRLANIN TV KEYFİNİN TADINI ÇIKARIN. 29 TL YE HD UYDU ALICISI SAHİBİ OLMA FIRSATI SADECE HEPSİDİJİTAL.COM.

KAMPANYA YA KATILMAK İÇİN SEPETİNİZE 100 TL VE ÜZERİNDE ALIŞVERİŞ YAPIN VE SEPETTE İKEN KAMPANYAYI SEÇİP BU UYDU ALICISINIDA SEPETE EKLEYİN

ÜRÜNÜN FİYATI OTOMATİK OLARAK 120 TL DEN 29 TL YE DÜŞECEKTİR.

KAMPANYADAN HER KULLLANICI 1 KEZ YARARLANABİLİR . ÜSTELİK DİĞER KAMPANYADAN YARARLANANLARDA BU KAMPANYADAN YARARLANABİLİR.

GİGABLUE X3 HD MODELİNE ÖZEL KAMPANYA

MODÜL GİRİŞLİ, AYNI ZAMANDA 2. TUNER DESTEĞİ OLAN GİGABLUE NİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN X3 MODELİNİ ALAN HERKESE 

İSTER D-SMART MODÜL İSTERSENİZ FİLBOX MODÜL 99 TL YE ALABİLİYORSUNUZ. EN AZ % 50 DAHA UCUZA MODÜL SAHİBİ OLUYORSUNUZ.

KAMPANYA 1 ADET MODÜL İLE SINIRLIDIR. 2 ADET MODÜL ALINAMAMAKTADIR. SEÇENEKLERDEN FİLBOX VEYA DSMART MODÜL DEN BİRİNİ SEÇEBİLİRSİNİZ.

KAMPANYA STOKLARLA SINIRLI OLUP 2017
KASIM AYI SONUNA KADAR DEVAM EDECEKTİR.


DSMART MODÜL İLE BİRLİKTE KULLANBİLECEĞİNİZ MODÜL GİRİŞLİ VESTEL HD UYDU ALICISI İKİSİ BİRLİKTE GERÇEK BİR KAMPANYA FİYATI İLE SİZLERE SUNUYORUZ.

FIRSAT KAMPANYASI SINIRLI SAYIDA OLACAKTIR.  KAMPANYA BAŞKA KAMPANYALARLA BİRLEŞTİRİLEMEZ.

D SMART MODÜL TARAFIMIZDAN ADINIZA ÜCRETSİZ AKTİF EDİLEREK TAK ÇALIŞTIR ŞEKLİNDE GÖNDERİLİR.

MODÜL 1 YILLIK HD GİRİŞ PAKETİNİ KAPSAMAKTADIR. DİLERSENİZ DAHA YÜKSEK PAKETLİ  OLARAK 0212-2499146 VE 56 NOLU  TELEFONLARIMIZA ARAYARAK  YÜKSEK PAKET İLE SATIN ALABİLİRSİNİZ.

MODÜLÜN 1 YILLIK SÜRESİ BİTTİĞİNDE MODÜLÜ GERİ GÖNDERMENİZE GEREK YOKTUR. MODÜL SİZİN OLMAKTADIR VE DİLEDİĞİNİZ ZAMAN YENİDEN ABONELİK UZATMASI VE YENİLEME YAPABİLİRSİNİZ.
ÇİFT MODÜL GİRİŞLİ SORUNSUZ UYDU ALICILARINDA GOLDMASTER 1050 MODELİ İLE D SMART VE FİLBOX MODÜLÜ AYNI ANDA KULLANABİLİRSİNİZ

KAMPANYA STOKLARLA SINIRLIDIR. BAŞKA KAMPANYALARLA BİRLEŞTİRİLEMEZ.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KİM DEMİŞEN UĞURSUZ RAKAM 13 DİYE ?  13 HEPSİDİJİTALDE EN UĞURLU RAKAM. ÜYE OLAN HERKESE İSTER İLK ALIŞVERİŞİNDE İSTER SONRAKİALIŞVERİŞLERİNDE KULLANMAK
ÜZERE ANIDA 13 TL VERİYORUZ. ÜYE OLDUĞUNUZ İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNÜ 13 TL İNDİRİMLİ ALABİLİYORSUNUZ. SEPETTE 13 TL Yİ KULLANMAK İÇİN SEÇİM YAPIN 13TL İNDİRİMİ ANINDA KAPIN.
KAMPANYA 350 TL VE ÜZERİALIŞVERİŞLERDE GEÇERLİDİR. DİĞER KAMPANYALARLA BİRLEŞTİRİLEMEZ.

                HepsiDijital.com Geri dönüşü en iyi olan alışveriş sitesidir. Üstelik satışını yaptığımız ürünlerde piyasanın kdv dahil  en düşük fiyatını vererek bunu yapıyoruz. Bu sayede ürünü piyasadan daha cazip fiyatla almanın yanında hesabınızda hediye paranız hiç ama hiç bitmiyor. İlk üye olurken verdiğimiz 13 TL yi 2. alışverişinizde hemen kullanabiliyor alışverişten sonra almış olduğunuz ürünün % 1 i ise ( Bu oran alışveriş sitelerinde en yüksek orandır.) Puan hesabınıza para olarak bekliyor. Bunun için ilk siparişinizde iptal ve iade olmaması gerekiyor. İptal ve iade olan alışverişlerinize verilen hediye çekler veya puanlar geri alınır. Bunun yanında tavsiye ve ürün yorumlarından da yine puan hesabınıza sürekli para puan birikiyor. Yeni ihtiyaç duyduğunuz alışverişte ise önemli ölçüde birikmiş olan para puanlarınızı rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Hesabınızda biriken paraları en az 75 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabilirsiniz. Yıl sonu hesabınızda biriken parapuanlar silinmez yeni yıla devreder. 


KİM DEMİŞ DÜNYANIN EN UĞURSUZ RAKAMI 13 TL DİYE !!

HEPSİDİJİTAL.COM DA EN UĞURLU RAKAM 13

NEDEN Mİ ?

KURULUŞUNUN 13. YILINDA SİTEMİZE ÜYE OLUP 2. ALIŞVERİŞİNDE KULLANMAK İÇİN HERKESE 13 TL VERİYORUZ.

Üye olup alışverişinizi tamamlayın 13 TL lik çekiniz email adresinize otomatik olarak gönderilecektir.. 13 TL lik paranızı 75 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde

kullanabilirsiniz. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Değerli müşterilerimiz;

05,06,2013 tarihi itibariyle 50 TL ve üzeri alışverişerinizde Kargo ücretsiz kampanyası başlatmış bulunmaktayız. Sepet tutarınız 50 tl ve altında ise sistem kargo bedeli alacak 50 tl ve üzerinde ise kargo bedeli sıfır yazacaktır. Bu kampanya Çanak antenler (uydu antenleri) kategorisinde geçerli değildir. Uydu antenleri desi maliyeleri çok yüksek olduğu için sepet tutarınız 50 tl ve üzeri olsa bile sepetinizde çanak anten ( uydu anteni ) olması halinde kargo ÜCRETİ YANSIYACAKTIR. Elbette uydu antenlerinin desi maliyetinden dolayı çok yüksek kargo fiyatları çıkması olasıdır. (40-60 tl arası) Ancak hepsidijital.com olarak gönderdiğimiz kargolar anlaşmalı gittiği için kargoya uydu anteninden (95 cm anten dahil) dolayı SEPETTE ödeyeceğiniz kargo ücreti 18-28 TL arasını geçmeyecektir. Kampanyamız hepsidijital firmasının kampanya sonlandırma duyurusuna kadar devam edecektir. Sepet siparişlerinizde çanak antenden dolayı kargo ücreti alınmamış ise ve  110 CM ve üzeri antenler ise ücret alıcı gönderilecektir
Tüm bu kampanyalar Hepsidijital.com tarafından düzenlenmektedir. Hepsidijital kampanyalar üzerinde revize yapma hakkına sahiptir ve kampanyaları erken bitirme hakkına sahiptir.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.