x
Parapuan sistemi
Değerli ziyaretçilerimiz sizler için sistemimizde yeni bir uygulama başlattık. Artık yapmış olduğunuz her alışverişte para olarak harcayabileceğiniz puan kazanacaksınız.

Puan  Sistemi Nedir ?

Puan sistemi firmamızın internet alışveriş sitesi olan hepsidijital.com’dan alışveriş yapan müşterilerine ödeme işlemi gerçekleştikten ve işlem tamamlandıktan sonra, Ürün yorumu yazıp yorumu yayınlananlara, arkadaşına mail ile ürün tavsiyesinde bulunanlara vs işlemleri yapan üyelerin hesabında biriken rakamdır. Bu rakam yani Sistemimizdeki puan=paradır.

Puanların Para değerleri:

 100 Puan = 1 TL dir. ( Bu oran alışveriş siteleri içindeki en yüksek para puan değeridir )

Nasıl Puan Kazanabilirim ?

Çok basit ;
Almış olduğunuz ürüne yorum yazarak puan kazanabilirsiniz yayınlanan her yorum için 25 puan yani 0,25 tl para kazanırsınız. 10 ürünü kullanıp yorum yaptınız 2,5 tl hesabınızda demektir. Veya alışveriş yaptınız alışverişinizi tamamladınız % 1 i size geri dönüyor ve 500 puan karşılığı 5 TL puan hesabınızdaki birikiyor. İptal ve iade ürünlerde puanlar silinir. Sadece tamamlanmış yani başarılı siparişler sonunda puan hesabınıza işler. Onun dışında sitemizde duyrulan diğer aktiviteler içinde puanlar kazanabilir. Sonraki alışverişlerinizde puanlarınızı para yerine kullanabilirsiniz.

Dikkat: Bu işlem yapılırken üye değilseniz üyelik formunu doldurmanız gerekecektir. Üye olmadan puan sistemi işlemez. Dilerseniz ilk alışverişinizi üye olmadan yapıp alışverişinizi tamamladıktan sonra sadece şifre belirleyerek 10 sn. de üye olabilir ve yaptığınız alışverişten puan yani para kazanabilirsiniz.
Puan'larımı hepsidijital.com da Ne Zaman ve nasıl para olarak Harcayabilirim ?

 1. Puanlarınızı para olarak bir sonraki alışverişinizde (sepet sayfasında) alışveriş tutarınızdan düşürerek harcayabilirsiniz.
 2. Puanlarınızı biriktirebilir ve daha sonra toplu olarak hiç para ödemeden sadece ürün seçerek (puanınızın karşılığı) BEDAVA ya almış olursunuz. Bu seçenekte Puanınız ürün fiyatından fazla veya eşit olmalıdır.
 3. Puanlarınızı stoklarımızda mevcut olan ürünlerden sipariş vererek harcayabilirsiniz.Stoklarımızda olmayan ürünlerin siparişi Kredi Kartınızın veya havale ile ödemesi ile gerçekleşemeyeceği gibi Puan'larınız ile de gerçekleşemez.
 4. Puanlarınızı para olarak sadece hepsidijital.com da harcayabilirsiniz. Showroom adresine gelerek elden alınan ürünlerde puan sistemini kullanamazsınızKumbara Nedir ?
 1. Herkesin Puan'larını biriktirebileceği kumbarasıdır.
 2. Alışverişlerinizde Puanlarınız Kumbara'da birikmektedir.
 3. Bireysel olarak hepsidijital.com a üye olan herkesin kumbarası bulunmaktadır.
 4. Her bireyin Puan ile vereceği siparişte Puanı vereceği siparişe göre düşüş gösterir.
 5. Puan oranı yapılan alışveriş sepet tutarının büyüklüğüyle doğru orantılı olarak artar. Yani ne kadar yüksek tutarlı ürün alırsanız o kadar fazla puan toplanır.
 6. Ürünü iade etmek isterseniz aldığınız ürün ve harcadığınız Puan aynen geri iade edilmelidir. 
 7. Puan kumbaranızda mevcut değil ise Puan kadar Kredi Kartınızdan ödeme yapmanız gerekmektedir. 

Puanı para olarak göndermemizi talep edemezsiniz , sadece stoklarımızda mevcut ürünlerde ve internet üzerinden sitemizden (hepsidijital.com) yapılan alışverişlerinizde para yerine kullanılabilirsiniz. Puan sisteminden 8.5.2011 tarihinden sonraki üye olarak yaptığınız her alışverişlerinizde yararlanabilirsiniz.

    Alışverişlerinizden memnun kalmanız ve sitemizi tekrar ziyaret etmeniz dileği ile,    Saygılarımızla,

HEPSİDİJİTAL.COM YÖNETİMİ

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.