x
Sat-Yenile Programı nedir ?
sat-yenile
SAT - YENİLE PROGRAMI NEDİR ?

Teknolojinin sürekli değişmesiyle uydu sektöründe de yeni model cihazlar çıkmakta ve bizden ürün almış müşterilerimiz eski cihazlarını verip daha üst teknolojileri barındıran yeni cihaz almak istemektedirler. Bildiğiniz üzere hepsidijital.com olarak 2. el cihaz satışı yapmadığımız için bizde bu yoğun talebe olumlu yanıt verememiştik. Yeni yılla birlikte HepsiDijital.com olarak sizlere çok sevineceğiniz bir proje açıklıyoruz. Bu sistem sayesinde yıllardır birlikte yürüdüğümüz siz değerli kullanıcılarımıza cihazlarını yenileme imkanı sunacağız. 

BU SİSTEM NASIL İŞLİYOR ?

1-) Bu sistemden  Hepsidijital.com üzerinden, Hepsidijital karaköy veya  istoç mağazamızdan veya hepsidijital bayilerinden ürün alan müşterilerimiz yararlanabilecektir.
2-) Müşterilerimiz ürünlerini satıp ve daha üst model alacak ise 2 seçenekli bir sistem ile ürünlerini satabileceklerdir.
     a.) Satmak istediğiz ürünü tarafımıza gönderebilir, mağazamıza getirebilirsiniz ve tarafımıza gelen cihazınızın resmini bizler çekip, çalışmasını test ederiz ve gerçek bilgilerle cihazınızı Hepsidijital.com OUTLET sayfasında SİZİN BELİRTECEĞİNİZ FİYATA  satışa sunarız. Satışa çıkan ürününü ilanda HEPSİDİJİTAL ONAYLI olarak satışa çıkacaktır. 
     b.) Satmak istediğiniz ürünü kullanıyorsanız ve yeni cihaz alıncaya kadar kullanma düşünceniz varsa ürünün orjinal resimlerini gönderip, cihaz hakkında bilgileri hepsidijital@hepsidijital.com
          mail adresimize gönderiniz. Cihazınız yine OUTLET sayfasında yine SİZİN BELİRTECEĞİNİZ FİYATA satışa çıkacaktır. Ancak Hepsidijital onaylı olmayacaktır.
3-) Cihazınızın satışı gerçekleştiğinde ürün bizde ise ürünü hepsidijital , ürün kullanıcıda ise ürün kullanıcı tarafından alıcıya kargo edilecektir. Hepsidijital tarafından alıcıya gönderilen ürünler kargo ücretsiz olarak gönderilecek, Cihazın sahibi tarafından alıcıya gönderilecek ürünler de ise kargo alıcıya ait olacaktır. 
4-) Cihazı satılan müşterimizin cihazı ne kadar fiyata satılmış ise o kadar alacaklı duruma geçecek ve yeni cihazı için sadece aradaki farkı ödeyip yeni teknolojili cihazını alacaktır
5-) Eski cihazı alan müşteriye ise almış olduğu cihaz bedeli kadar 2. el cihaz  FATURASI  kesilecektir. 
6-) Cihazının satışını gerçekleşen müşterimize ise alacağı yeni cihaz için ödemiş olduğu aradaki fark bedeli kadar yeni cihaz FATURASI kesilecektir.

SİSTEMİN SİZE FAYDASI NE OLACAK ?

1-) Uydu alıcınızı Türkiye'nin en büyük uydu alışveriş sitesinde ÜCRETSİZ satma imkanınız olacak
2-) Hepsidijital olarak ürünlerinizin satışından açık artırma siteleri gibi KOMİSYON ALMAYACAK ( Sıfır Komisyon) Cihazınız hangi fiyata satılmış ise o rakam yeni alacağınız cihazdan direk düşecek.
3-) Bu sistem değişim kampanyalarında olduğu gibi "şu fiyata alırız " şeklinde bir yapı içermediği için cihazın bedelini öldürecek firma olmadığı için satıcı kendi cihazının satış fiyatını kendi belirleyecektir. 
4-) Satıcı dilerse satacağı cihaz için kendi belirlediği bir kampanya yapabilecektir. ( 2. tuner hediye,  harddisk hediye vs gibi )
5-) Satıcı  ürünün fiyatını dilediği zaman revize edebilecektir.
6-) Hepsidijital onaylı ürünlerde, cihazınız incelendiği ve testten geçtiği için müşterinin güveni artacaktır. Ayrca ürünü alıcılar mağzamızda da görme imkanına sahip olacaklardır. Satış oranı artacaktır.
7-) Uydu alıcınıza ihtiyacınız varsa ürün satılıncaya kadar cihazınızı kullanmış olacaksınız ve ürün satıldıktan hemen sonra yeni cihazınızla uydu keyfini devam ettirebileceksiniz.


SİSTEME KATILIM KOŞULLARI

- Satıcı satmak istediği cihazın orjinal resimlerini ve gerçek bilgilerini vermekle mükelleftir. Gerçeğe aykırı bilgi verildiği tesbiti halinde ürünün satışı yasaklanacak ve o müşteri yasaklı müşteri kapsamına alınacaktır.
- Satıcı, satmak istediği cihazı Hepsidijital e göndermek isterse Hepsidijital in kargo indirim anlaşmasından yararlanabilecek ve ürünün kargo ücretini ödeyip hepsidijital e gönderebilecektir.
- Satıcı, ürünü satıldıktan sonra satmaktan vazgeçemez. Alıcıyı mağdur edemeyecektir.
- Satıcıya, satılan ürün bedeli aktarılmayacak, alacak kaydedilecek ve yeni alacağı cihazdan alacağı düşülerek aradaki fark tahsil edilerek yeni ürünü gönderilecektir.
- Satıcıya aradaki yeni cihaz için ödediği miktar kadar ürün faturası kesilecektir. 
- Satıcı, ürün bedelini sıfır ürün bedeli gibi yazamaz, makul ve satılabilir bir fiyat vermek zorundadır. Aksi halde satılmayacak bir fiyatta sitede yer teşkil etmesinin anlamı yoktur.
- Satıcı Hepsidijital de ürününü satışa çıkardığında başka sitelerde satışa çıkarmayacaktır.
- Satıcı satttığı cihazdan toplamda düşük fiyatlı ürün alamayacak, satılan cihazın ücretini talep edemeyecektir. Çünkü hepsidijital bu sistemi sistemi sadece ürün yenilemesi yapmak isteyen kişilere ÜCRETSİZ sunmaktadır. Amacının dışına çıkılmayacaktır.
- Tüm bu şartlar çerçevesinde komisyonsuz, ücretsiz cihazınızın satışını yapabilir ve yeni sistem uydu alıcınıza kavuşabilirsiniz.

HEPSİDİJİTAL.COM
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.